Kontakt

Org nr:989 161 083
Gartnerveien 9, Postboks 142
1378 NESBRU

Telefon: +47-66 98 60 00
Mobil: +47-48 26 00 38
Faks: +47-66 98 60 01
postmaster@jarotech.no

Utenfor normal arbeidstid vakttelefon 482 60 038 ( Utrykningsgebyr + overtidstillegg)

Pål Five
Daglig leder

Kontor: 66 98 60 03
Mobil : 909 12 912
paal.five@jarotech.no
Erlend Boge
Logistikk/Salg

Kontor: 66 98 60 09
Mobil : 926 21 473
erlend@jarotech.no

Jens Giæver
Salgsansvarlig Sunerg solar energy

M: 908 48 994
jens@jarotech.no
Inger Liltvedt
Økonomi/Personal

Kontor: 66 98 60 04
inger@jarotech.no
Karl Thomas Jensen
Salg/Service ECOM røykgassanalyse

Kontor: 66 98 60 06 karl.thomas@jarotech.no

Oscar Five
Servicetekniker industri

M: 481 39 757
oscar@jarotech.no
Line Fagerheim
Sentralbord/Faktura

Kontor: 66 98 60 00
Jan Roang
Senioringeniør

Kontor: 66 98 60 02
Mobil : 900 84 843
jan.roang@jarotech.no

Torbjørn Dahle
Servicetekniker

M: 900 17 302
torbjørn@jarotech.no
Svein Vangsøy
Serviceleder

Mobil: 909 32 802

Marius Bolstad
Salgs og prosjektingeniør

Mobil: 924 18 864

Helge Tufthaug
Servicetekniker

M: 90 99 31 49